Co nas wyróżnia

Najwyższa jakość

Sprężyny skrętne, które dostarczamy są poddane obróbce kulowania. Dzięki temu są znacznie bardziej wytrzymałe.

Czym jest kulowanie?

Najprościej mówiąc, kulowanie polega na bombardowaniu materiału tysiącami maleńkich drobinek. Powierzchnia tak obrobionego kawałka metalu zmienia swoją strukturę i geometrię. Powstaje w niej cała siatka naprężeń ściskających. Ponieważ takie sprężyny są znacznie bardziej odporne na powstawanie mikropęknięć, ich trwałość wzrasta o 100% przy bramach garażowych, a w zależności od rodzaju prowadzenia w bramie od 100% do nawet 300% przy bramach przemysłowych. Ponadto sprężyna wykonana z takiego drutu jest znacznie bardziej odporna na korozję. W dostarczanych przez nas sprężynach powierzchnia poddana kulowaniu zabezpieczona jest przez malowanie proszkowe.

Technologię kulowania wykorzystuje się między innymi do kształtowania aerodynamicznych krzywizn metalowych powierzchni skrzydeł w przemyśle lotniczym.

Teraz technologia wysokich lotów również w twoim garażu!

A to wszystko po to byś dłużej cieszył się sprawną bramą.

Szybki dobór i wymiana

Pęknięta sprężyna często nie pozwala na otwarcie lub zamknięcie bramy. Rozumiemy jak kłopotliwe może się to okazać kiedy się śpieszysz i nie możesz wyjechać z garażu lub nie możesz zamknąć otwartej bramy. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i dostarczamy sprężyny do bram tak szybko, jak to tylko możliwe.

Dział naszej firmy specjalizujący się w sprężynach do bram garażowych i przemysłowych jest gotowy na ich przygotowanie tuż po tym, jak złożysz zamówienie. W większości wypadków sprężyny otrzymasz jeszcze tego samego dnia lub wykonamy je specjalnie dla Ciebie w ciągu jednego dnia roboczego.

W obrębie Poznania i okolic jest możliwość wymiany sprężyn również w weekend. Nie zwlekaj!

Przystępne ceny

Dysponujemy sprężynami oryginalnymi jak i zamiennikami. Dzięki temu możesz zdecydować się na sprężyny w różnym przedziale cenowym. Potrafimy wyliczać, żywotność sprężyn w bramie i możemy dobrać dla twojej bramy sprężyny o większej wytrzymałości. Wtedy będziesz cieszył się bardzo dobrą ceną w relacji do jakości produktu.

Miła obsługa

Zapewniamy również miłą obsługę!

Zadowolenie

Nasze motto: zadowolony klient.

Wtedy i my mamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Możesz skontaktować się z nami na jeden z poniższych sposobów, aby otrzymać ofertę sprężyn dostosowaną do Twoich potrzeb: