Przeglądy i naprawa
bram przemysłowych, doków
i szlabanów

Regularne przeglądy bram przemysłowych są nieodzownym elementem zapewniającym długą żywotność bramy oraz jej elementów. Dzięki temu zapewnisz swojej firmie bezpieczeństwo – zwiększony zostanie średni czas bezawaryjnej pracy (MTBF). Wykorzystując wskaźnik MTBF można planować wymiany prewencyjne części w bramach i szlabanach automatycznych. Dowiedz się więcej: MTBF (Wikipedia)

Ponieważ jako jedni z nielicznych potrafimy obliczyć żywotność takich elementów bramy, jak sprężyny, możemy zaplanować ich wymianę zanim się uszkodzą. Zaoszczędza to czas zwiazany z unieruchomioną bramą i związanym z tym przestojem w produkcji czy komunikacji w obiekcie.

 Kliknij i zobacz w jaki sposób dobrze dobrane sprężyny do bramy wydłużą jej żywotność.

Wykonujemy przeglądy bram przemysłowych wielu producentów funkcjonujących na rynku, między innymi:

 

a także szlabanów firm Roger Technology, Nice, Came, FAAC oraz wielu innych.

Doświadczenie, zbierane przez lata, pozwoliło nam na wypracowanie standardów, które w połączeniu z zaleceniami producentów dają nam możliwość wnikliwej oceny poszczególnych elementów bramy, co przedkłada się na wcześniejsze zauważanie potencjalnych zagrożeń, ich eliminację, a w rezultacie na dłuższą bezawaryjną pracę bramy.

Po każdym przeglądzie bramy i automatyki serwisant sporządza protokół, który zawiera informacje o wykonanych czynnościach, o stanie technicznym bramy i automatyki oraz zalecanych działaniach naprawczych.

Specjalizujemy się w napędach i sterowaniach do bram przemysłowych, takich jak MFZ Ovitor, Hormann, Assa Abloy (Crawford) czy GfA Elektromaten oraz wiele innych. Pomożemy dobrać napęd elektryczny do bramy tak, aby odpowiadał potrzebom Twoim i Twojej firmy.

Zapraszamy do współpracy.

Zajmujemy się również serwisem i montażem bram dla klientów indywidualnych.