Oferta dla administracji
i wspólnot mieszkaniowych

Oferujemy kompleksową obsługę bram oraz szlabanów obsługujących budynki wielorodzinne. Umowy, które podpisujemy z zarządcami budynków i wspólnotami mieszkaniowymi gwarantują naszą reakcję w określonym czasie, dzięki czemu mieszkańcy nie muszą czekać przed zamkniętą bramą. Dzięki stałej współpracy i regularnym przeglądom możemy także przewidzieć zużycie niektórych elementów bramy i zawczasu je wymienić, tak aby zapobiec przyszłym uszkodzeniom.

Doświadczenie, zebrane przez lata, daje nam możliwość oceny zastanego stanu automatyki i dostosowanie jej do aktualnego obciążenia. W wielu wspólnotach mieszkaniowych, gdzie liczba miejsc parkingowych przekracza 100, doskonale sprawdzają się siłowniki z przetwornikami częstotliwości (falownikami), przystosowane do intenywnej pracy, szybkiego otwierania bramy, z jednoczesnym łagodnym rozruchem i hamowaniem, co znacznie wydłuża żywotność bramy.

Wykonujemy przeglądy bram przemysłowych wielu producentów funkcjonujących na rynku, między innymi:

  • Krispol

  • Hormann

  • Wiśniowski

  • Nice

  • Heras

 

a także szlabanów firm Roger Technology, Nice, Came, FAAC oraz wielu innych.

Po każdym przeglądzie bramy i automatyki serwisant sporządza protokół, który zawiera informacje o wykonanych czynnościach, o stanie technicznym bramy i automatyki oraz zalecanych działaniach naprawczych.

Specjalizujemy się w napędach i sterowaniach do bram przemysłowych, takich jak MFZ Ovitor, Hormann, Assa Abloy (Crawford) czy GfA Elektromaten oraz wiele innych.

Zapraszamy do współpracy.

Zajmujemy się również serwisem i montażem bram dla klientów indywidualnych.